Job Vacancy Board

munkakör: zenei igazgató bér / óra állapot: ExemptReports to:Asst.Superintendent and/or Principal date Revised: 04/07/2016évente értékeli: Assistant Superintendent or Campus PrincipalDept./ Iskola: High SchoolPrimary cél: közvetlen és kezeli a teljes program hangszeres zene a kerületben. A hallgatók számára lehetőséget biztosít arra, hogy részt vegyenek a tanórán kívüli zenekari tevékenységekben, és biztosítsák az összes állami, egyetemi Interscholastic League (UIL) és kerületi követelményeknek való megfelelést. Terv tevékenységek elérése kerület, régió, és az állami elismerést.Képesítések: Oktatás / tanúsítás: Master ‘ s degree egy akkreditált főiskola vagy egyetem preferredValid Texas teaching certificateValid Texas kereskedelmi vezetői engedély (B osztály)speciális ismeretek/készségek:A hangszeres zene általános működésének ismerete programképesség a költségvetés kezelésére és a személyzetrea politika és az eljárások végrehajtására vonatkozó állami és UIL-politikák ismerete az adatok értelmezhetőségerős kommunikáció, közönségkapcsolatok és interperszonális készségektapasztalat:három év tanítás és sikeres zenekarirányítási tapasztalat preferredThree év sikeres tapasztalat a head band director preferredMajor felelősségek és feladatok:Programtervezés1.Közvetlen középiskolai hangszeres előadók, beleértve a menetelő zenekart, zenekart, koncertzenekart, szólistákat és együtteseket.2.A teljesítménykövetelmények megállapítása, az akadémiai követelmények érvényesítése és az egyes hallgatók jogosultságának ellenőrzése a zenekarban való részvételre.3.Gondoskodjon a zenekar részvételéről tanórán kívüli rendezvényeken, beleértve a koncerteket, focimeccseket, pep gyűléseket, felvonulásokat és UIL tevékenységeket.4.Gondoskodjon szállításról, szállásról és étkezésről a városon kívüli eseményekhez.5.Tartsa be a szövetségi és állami törvényeket, az Állami Oktatási Tanács szabályát, az UIL szabályait és az igazgatósági politikát a zenekar területén.6.Támogassa a zenekar booster klub tevékenységeit.7.Szerezze be és használja az értékelő eredményeket (beleértve a hallgatói teljesítményadatokat is) a program hatékonyságának meghatározásához és annak biztosításához, hogy a program megújítása folyamatos legyen, és megfeleljen a hallgatói igényeknek.8.Ajánljon politikákat a program javítására.Költségvetés és Leltár9.Biztosítani kell, hogy a programok költséghatékonyak legyenek, és az alapokat bölcsen kezeljék.10.Készítsen költségvetéseket és költségbecsléseket a dokumentált programigények alapján.11.Koordinálja az adománygyűjtési tevékenységeket és kezeli az alapokat.12.Az osztályon belüli összes állóeszköz aktuális leltárának fenntartása.13.Felügyeli folyamat tisztítása, javítása, és tárolja az összes zenekar berendezések.Utasítás14.Kidolgozza és végrehajtja a hangszeres zenei program terveit, és szükség szerint írásos bizonyítékot mutat be az előkészítésről.15.Készítsen olyan órákat,amelyek tükrözik az egyéni hallgatói különbségeket.16.Jelenítse meg a témát a Texas Education Agency által megállapított irányelvek szerint, igazgatósági irányelvek, valamint adminisztratív előírások.17.Tervezze meg és használja a megfelelő oktatási és tanulási stratégiákat, tevékenységeket, anyagokat és berendezéseket, amelyek tükrözik a hozzárendelt hallgatók tanulási stílusainak és igényeinek megértését.18.Végezzen folyamatos értékelést a hallgatói teljesítmény formális és informális tesztelés.19.Hozzon létre egy olyan környezetet, amely elősegíti a tanulást és megfelelő a diákok fizikai, társadalmi és érzelmi fejlődéséhez.Hallgatói Vezetés20.Alkalmazza és érvényesítse a hallgatói fegyelmet a hallgatói magatartási kódexnek és a hallgatói kézikönyvnek megfelelően.21.Kísérje és felügyelje a diákokat a városon kívüli kirándulásokon.22.Tegyen meg minden szükséges és ésszerű óvintézkedést a hallgatók, felszerelések, anyagok és létesítmények védelme érdekében. Kommunikáció23.Létrehozni és fenntartani a nyílt kommunikáció végzésével konferenciák a szülők, diákok, igazgatók, és a tanárok.24.Szakmai kapcsolat fenntartása kollégákkal, diákokkal, szülőkkel és a közösség tagjaival.Személyzeti Menedzsment25.Assist toborzás, kiválasztás, képzés, felügyelet, és értékelése asszisztens zenekar igazgatók.Felügyeleti feladatok: a zenekarigazgató(k) asszisztens teljesítményének figyelemmel kísérése.Munkakörülmények: mentális igények / fizikai igények / környezeti tényezők: az érzelmi kontroll fenntartása stressz alatt. Gyakori kerületi és alkalmi országos utazás; hosszabb és szabálytalan órák; kültéri és beltéri munka; napfénynek, melegnek, hidegnek és zord időjárásnak való kitettség.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.