Langley Speedway (Virginie)

Hampton Tepla 200Edit

Přehled:Hampton Tepla 200 je 200-lap závod na Křižovatce Paliva Pozdní Model Skladem Auto Divize s velkou kabelku poskytována City of Hampton, Virginia. Závod byl běh podle NASCAR Pozdní Model Skladem Auto pravidel a vysoké hodnocení NASCAR Whelen All American Series úředníci byli postaveni do zajistit, aby všechny vozy přísně fit technických předpisů. Závod byl rozdělen na dvě poloviny; prvních 100 kol je rozděleno od druhých 100 kol 10minutovou přestávkou, která týmům umožnila vložit více paliva do auta, provést změny nastavení a otáčet pneumatiky. Během přestávky však nesmějí měnit pneumatiky. Na rozdíl od typických pozdních modelových závodů v Langley, během tohoto závodu počítají opatrná kola.

2008: Běh 12. července 2008, zahajovací běh závodu představoval pole 25 vozů s řidiči z Virginie a Severní Karolíny. Danny Edwards Jr. vyhrál pole pro událost během páteční kvalifikace s časem 16,049 sekundy. C. E. Falk III a Edwards, Jr., závodil za vedení v raných fázích závodu, ale Edwards převzal kontrolu nad závodem a vedl do půlky. Došlo k několika časným incidentům, které vedly k tomu, že několik řidičů vypadlo před polovinou, ale druhá polovina běžela většinu cesty zeleně. V polovině druhé poloviny Nick Smith začal ukázat svou rychlost a prošel Edwards, Jr., pro vedení; byl rozšířen, že dominantní vedení v pozdních fázích závodu. Nick Smith, který řídil auto Jamese Longa s číslem 21, vyzvedl šek na 15 000 dolarů za vítězství v akci.

2009:Běželo se 11. července 2009, závod 2009 viděl více aut než v předchozím roce na 27. Nick Smith zaznamenal tyč pro závod dříve v den s 16.346-druhé kolo, jen 0.005 sekund před druhé místo auto. C. E. Falk III. Smith, který nyní jezdí pro Dave Atkinson, byl na koni vlnu hybnosti jako obhájce vítěz závodu a z vítězství Bailey je 200 pozdě model závodu na South Boston Speedway týden předtím. Smith vedl závod až do 22. kola, kdy se Falk III ujal vedení a držel ho v polovině přestávky. Smithův závod skončil v 134. kole, když on a Danny Edwards Jr. navázal kontakt do zatáčky, zatímco závodil o třetí místo. Edwards Jr. pokračoval dál, ale Smith točil sbírání 27 auto Greg Edwards. Falk držel vedení až do 183. kola, kdy se Woody Howard ujal vedení a držel ho na šachovnicové vlajce. Howard vsítil $10,000 pro vítěze zkontrolovat v počtu 21 auto vlastnil James Dlouho, že stejný majitel auta na stupních vítězů jako před rokem, ale s jiným řidičem.

2010:Běh 10. července 2010, 2010 vydání nejbohatšího závodu Langley Speedway začalo za zlověstných podmínek s krátkodobými sprchami, které zastavily trénink několikrát brzy odpoledne. Obloha se však nakonec vyčistila před začátkem kvalifikace, v níž bylo 23 účastníků nastavených časů. Bývalý vítěz Hampton Heat Nick Smith se vrátil s dalším majitelem automobilu, aby se pokusil o závod, ale v prvním kvalifikačním kole utrpěl mechanickou poruchu a nezávodil. Paul DeBolt zajel nejrychlejší čas 16.140 sekund před C. E. Falk, Greg Edwards, Stacy Puryear, a Woody Howard, který vyplnil první pětku. První polovinu závodu představoval nějaké začátku vzrušení s Falkem strkat DeBolt z cesty na kole 13, aby se ujala vedení, stejně jako vyhřívaný bitva mezi Stacy Puryear a Mark Wertz, že měl hodně narážet a jen o vlásek. První polovina závodu byla opatrná až do 100. kola, kdy byla zobrazena opatrnost pro poloviční přestávku, která týmům umožnila otáčet pneumatiky, přidávat palivo a provádět úpravy. Falk držel vedení přes kolo 100 a tvrdil bonus $ 100 za to, že byl lídrem na půl cesty. Během přestávky byl Puryear dotazován na kontakt na trati s Wertzem, který odhalil, že možná byla v pořádku návratnost. Závod pokračoval s všechny ovladače na stejných pozicích byly v lap 100 a okamžitě byl zpátky za upozornění vlajka jako hromada v pořadí jedna poškozená auta Dean Shiflettová a Eddie Johnson, a nuceni Duane Shreeves ze závodu. Jakmile obnovení závodu to nebylo dlouho předtím, než opatrně vyšel znovu, když Puryear a Wertz narazil znovu, což vede k Wertz točí zase čtyři. Wertz jel vedle Puryear pod opatrnost vyjádřit svou nespokojenost, ale nic víc, došlo mezi dvěma po zbytek závodu. Závod pokračoval v dalším dlouhém běhu zelené vlajky, během kterého Falk začal ukazovat svou dominanci a vytáhl se do velkého náskoku. Dynamické závodu změnil rychle s jen pár kol do konce, když Rick Gdovic šel na projížďku na rovince přináší konečné opatrností závodu. Bylo méně než 10 kol, což znamenalo, že auta seřadila do jednoho souboru pro restart namísto dvojitých restartů souborů použitých v prvních 190 kolech. DeBolt se pokusil uzavřít Falk na restartu, ale Falk dostal lepší restart a nebyl silně napadán v závěrečném sprintu na dámu. Falk si vyzvedl šek na 10 000 dolarů.