Orange County Board of County Commissioners

starosta a komisaři mají čtyřleté funkční období a jsou omezeni na dvě plné funkční období. Starosta a komisaři sudých okresů jsou k volbám během střednědobých volebních cyklů, zatímco komisaři lichých okresů jsou k volbám během prezidentských volebních cyklů. Volby jsou nestranické, ale stranická politika má tendenci hrát roli ve volbách. Volby jsou napadeny během zářijových primárních voleb. Pokud jeden kandidát nezíská prostou většinu hlasů pro své sídlo, pak horní dva kandidáti se proti sobě v run-off volbách, během listopadu všeobecné volby.

volby se konaly 5. září 2006. Richard Crotty převzal pozici Starosty v Orange County v průběhu Mel Martinez je 1998 horizontu (Martinez byl vybrán jako George W. Bush, ministr bydlení a rozvoje měst), takže on je stále způsobilý pro re-volby v roce 2006. Oba Bob Sindler a Homer Hartage byli časově omezeni, s Hartage běží pro Demokratickou nominaci na Floridě 8. okrsek, který ztratil Charlie Stuart. Sindler, také Demokrat, byl spuštěn na 38 Čtvrti Florida Sněmovny, ale byl diskvalifikován z kampaně pro sedadla v důsledku nedodržení odstoupit spustit pravidla. Není náhodou, muž, který vyhrál Okresní 2 v primárním, Fred Brummer, Republikán, byl časově omezen, a to ze stejného sedadlo Sindler za chodu, a tak v podstatě běžel jako úřadující.

Richard Crotty vyhrál volby starosty okresu Orange s 69,69% hlasů. Sally Baptiste byla jeho jediným soupeřem.

Fred Brummer, dříve představující překrývající 38 Čtvrti v Florida Sněmovny Reprezentantů, vyhráli Okresní 2 s 53.61% hlasů. Druhý byl Lawrence Kolin s 20,23% hlasů. O místo se ucházeli další dva.

Linda Stewart úspěšně obhájil své místo, vyhrál druhý termín pro Okres 4 s 51.46% hlasů. Jennifer Thompsonová byla druhá s 31,45% hlasů. O místo se ucházeli další dva.

závod pro Okres 6 bylo značně sporné, a skončil ve virtuálním mrtvý tepla v zš, s Tiffany Moore a Bruce Antone dostat 37.92% a 37.46% hlasů, resp. E. Juan Lynum, syn komisaře města Orlando Daisy Lynum, byl třetí v poli pěti. Tiffany Moore nakonec zvítězila ve volbách ve všeobecných volbách a porazila Bruce Antonea o 53% -47%.