Tiger Woods‘ college kariéra: Záznamy, historie, úspěchy

Když byl kratší než 3-dřevo, 2-rok-starý Tiger Woods pokračoval Mike Douglas Show s Bob Hope a předváděl své golfové dovednosti na světě v noci v TELEVIZI. Mezi jeho debut na národní TELEVIZI a jeho proslulý profesionální kariéru, která zahrnuje 15 hlavních šampionátů, (5 Pánů, 4 PGA Championships, 3 USA Otevře a 3 Otevřené Mistrovství) a 82 kariéru PGA Tour vyhraje, Tygr strávil dva roky na Stanfordu, kde se rychle etabloval jako nejlepší školu golfu v zemi v době.

Zde je pohled na Tigera Woodse vysokoškolské kariéry úspěchy na Stanfordu od začátku jeho nováček sezóny v roce 1994 na konci druhého ročníku v roce 1996, když tvrdil, národní mistrovství, než se stal profesionálním golfistou.

NCAA Individuální Šampion

Tiger vyhrál 1996 NCAA Mistrovství na Vyznamenání Kurz v Ooltewah, Tennessee, střelba 3-pod porazit Arizonu Rory Sabbatini o čtyři údery. Tiger byl jediným hráčem, který skončil pod par. Mohl získala tím ještě větší marže, když střílel v prvním kole 69, kurz-záznam 67 ve druhém kole a další 69 ve třetím kole před mykání 8-více než 80 v posledním kole.

Tiger byl Stanfordovým prvním individuálním šampionem NCAA od Franka Tatuma v roce 1942. Kardinál se umístil na čtvrtém místě jako tým.

související: Phil Mickelson je impozantní kariéru na Arizona State

Národní Hráč z Roku

hráč, který Tiger byl ve srovnání s většinou v jeho kariéře je Jack Nicklaus, který měl národní hráč roku ocenění pojmenované na jeho počest je každoročně věnována nejvyšší hráči v Divizi I, II, III, NAIA a NJCAA úrovně. Tiger získal cenu v roce 1996, kdy vyhrál individuální šampionát NCAA.

Phil Mickelson, David Duval, Justin Leonard a Stewart Cink získal ocenění v 90. letech před Tygrem.

Tiger také získal Haskins Award a Ben Hogan Award v roce 1996.

První Tým All-American, Pac-10 Hráč Roku

Tiger byl jedním z nejlepších hráčů v zemi, a on byl dvakrát oceněn jako Pac-10 Hráč Roku. V roce 1996 byl individuálním šampionem Pac-10 a v obou svých univerzitních sezónách byl jmenován prvním týmem All-Pac-10.

11-čas vítěze turnaje na vysoké škole

Tiger Woods vyhrál zhruba 42 procent z turnaje zúčastnil, zatímco navštěvuje Stanford, vyhrál 11 z 26 vstoupil. Jako senior, Tiger vyhrál osm z 13 turnaje, ve kterých soutěžil, nastavil programové rekordní kolo 61 na Mistrovství Pac-10 a skončil na par nebo lepší 27 jeho 41 kola.

Tiger je držitelem rekordních výher v jedné sezóně na Stanfordu a vyhrál nejméně dva další turnaje v roce 96 ,než kterýkoli jiný golfista ve Stanfordu vyhrál v sezóně. Přestože v kariéře odehrál jen 26 turnajů, je na prvním místě v kariéře.